Zirve Tekstil Boya

Sizi Arayalım

shape

Zirve Tekstil Boya

Zirve Tekstil Boya
#kısasloganeklenecek

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi
  08:00 - 22:00
 • Salı
  08:00 - 22:00
 • Çarşamba
  08:00 - 22:00
 • Perşembe
  08:00 - 22:00
 • Cuma
  08:00 - 22:00
 • Cumartesi
  08:00 - 22:00
 • Pazar
  Kapalı
Bize Ulaşın

Bizim İçin Ne Dediler?

Zirve Tekstil Boya
Zirve Tekstil Boya gerçek müşteri deneyimlerine dayanır.
Selda Çiçek
Belirtmiş oldukları süre zarfında ürünlerimi teslim aldım, boya kalitesi ürünlerde duruşu çok hoşuma gitti. Yeni bir tarz oldu bizler için, piyasada yeni bir rengi Zirve Boyama ile yakaladık.
Yakup Sevgin
Daha öncesinde defalarca çalışmış olduğumuz Rıdvan Bey bizleri kırmadı. Çok kısa sürede kot boyama işlemlerini gerçekleştirdiler. Çok teşekkür ederiz her şey için.
Görkem Güney
Disiplinli ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber numune üründe örnek bir çalışma yapıldı. Tarafımızdan onay alındıktan sonra boyama işlemi gerçekleşti.
Yusuf Gündüz
Düzenli olarak çalışmış olduğumuz firmalardan biri olan Zirve Boya belirtmiş olduğu zaman içerisinde ürünlerimizi hızlıca ve eksiksiz olarak teslim etti. Ekip arkadaşlarına ve bu süre zarfında işleyişi takip eden Rıdvan beye teşekkürler.
shape1
Zirve Tekstil Boya

Sıkça Sorulan Sorular

Sizinle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Bizimle 0212 556 83 46 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz. Merkez ofisimiz, ulaşımı kolay olan ve ofisimizin önünde park sorunu yaşamamaktasınız. Merkez ofis adresimiz; Sanayi Mah. Çarşı Sk. Master İş Hanı No:22/A Güngören - İstanbul

Süreç Nasıl İşliyor?

Boyama işlemine başlamadan, bizlere mutlaka bir adet numune ürün getirmeniz gerekmektedir. Ekip arkadaşlarımız tarafından gereken analizler yapıldıktan sonra, fiyat teklifiniz 24 saat içerisinde sizlere sunulmaktadır. Boyama işlemleri ortalama yoğunluğa bağlı olmak suretiyle 3-4 iş gününde gerçekleşmektedir.

Vermiş Olduğunuz Hizmetler Nelerdir?

Zirve Boyama olarak, 39 yıllık biriken tecrübe ile beraber fabrikamızda 7'den fazla farklı boyama işlemleri gerçekleşmektedir. Bunlardan başlıcası, Fermuar Boyama, Polyester Kumaş Boyama, Düğme Boyama, Genel Kumaş Boyama, Kot Boyama, Pamuk Kumaş Boyama, Naylon Kumaş Boyama hizmetleridir.

Sizi Arayalım
Zirve Tekstil Boya
Zirve Tekstil Boya hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Zirve Tekstil Boya hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.